Результати роботи у 2023 році:
- 10 здобувачів взяли участь у вебінарі на тему «Успішне працевлаштування: шлях від резюме до співбесіди»;
- Завідувач кафедри та гаранти освітніх програм взяли участь у вебінарі на тему «Система розвитку сфери кібербезпеки та формування кадрової політики. взаємозв’язок ОПП ЗВО України з професійними стандартами з кібербезпеки»;
- 12 здобувачів взяли участь у вебінарі на тему «Хто такий Application Security Engineer та як ним стати?»;
- Завідувач кафедри взяла участь у вебінарі «Жінки у кібербезпеці: створення професійних асоціацій на основі успішних практик»;
- 8 здобувачок звяли участь у вебінарі «Побудова кар’єри жінок у сфері кібербезпеки: рекомендації та поради успішних професіоналок»;
- Команда здобувачів (5 осіб) взяли участь у Sikorsky CTF.
![](http://www.kafcbit.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/2023/07/pic1-1024x576.jpg)
20 червня 2023 року студенти відвідали вебінар “Розвідка кіберзагроз як складова кібербезпеки”!
Досвідчений експерт-практик Андрій Манкіш розповів про розвідку кіберзагроз (Threat Intelligence) як складову циклу забезпечення кібербезпеки, пояснив як здійснюється процес #ThreatIntelligence, які його види бувають та як це можна використати, щоб захистись від майбутніх кібератак. Також Андрій поділиться цікавими інсайтами про професію #ThreatIntelligence аналітика.
Маючи досвід та знання в аналізі кібератак та розслідуванні діяльності кіберзлочинців, Андрій працював у багатьох структурах у державному секторі та найбільшій компанії по кіберрозвідці Recorded Future. Вважає кіберпростір ще одним виміром боротьби зі злом.
![](http://www.kafcbit.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/2023/07/pic2-1024x576.jpg)
Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» продовжує знайомити студентів із різноманітними напрямами розвитку кар’єри у кібербезпеці, які допоможуть їм при прийнятті обґрунтованого рішення про вибір професії у сфері кібербезпеки.