Меню

Cisco Networking Academy

Онлайн-навчання

Онлайн-курси призначені для самостійного вивчення і використовують ту ж навчальну програму, яка викладається у навчальних класах Мережевої академії по всьому світу.

Мережева академія Cisco

Технології змінюють світ, підключаючи до мереж мільярди пристроїв, які змінюють на краще наше життя, роботу, розваги і ставлення до навколишнього середовища. Це справедливо для будь-якої галузі. Ви готові змінити ваше життя і зробити світ кращим?

Починаючи з 1997 року Мережева академія Cisco переслідує одну мету – розвиток технічних і підприємницьких навичок, які потрібні людям, викладачам і компаніям, щоб змінити світ на краще.

У 2018 року Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та кафедра кібербезпеки та інформаційних технологій стали партнером Мережевої академії Cisco. Вже зараз студенти можуть пройти та отримати сертифікати за курсами, незабаром планується значне збільшення кількості курсів. Програми навчання у Cisco Academy спрямовано на вивчення та застосування технологій мережевих систем та комплексів, застосуванню віртуального навчального середовища та створенню складних корпоративних рішень щодо сприяння розвитку інформаційних систем, посиленню заходів кібербезпеки та виконання наукових досліджень.

Інструктори Мережевої академії Cisco у ХНЕУ ім. С. Кузнеця:  Євсеєв Сергій Петрович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій;

175

191

193

194

195

197

Алексієв Володимир Олегович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій. Зараз доступні курси: «Вступ до кібербезпеки», «Вступ до Pocket Tracer», «Основи кібербезпеки».

177

183

184

185

186

187

188

189

190

Погасій Сергій Сергійович, кандидат економічних наук,доцент кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій. Зараз доступні курси: «Вступ до кібербезпеки», «Вступ до Pocket Tracer», «Основи кібербезпеки».

178

182

Король Ольга Григорівна, доцент кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій. Зараз доступні курси: «Вступ до кібербезпеки», «Вступ до Pocket Tracer», «Основи кібербезпеки».

176

Корольов Роман Володимирович, кандидат технічних наук,доцент кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій. Зараз доступні курси: «Вступ до кібербезпеки», «Вступ до Pocket Tracer», «Основи кібербезпеки».

179

181

Cisco Networking Academ