10-та Міжнародна науково-технічна конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2021»

13 − 19 вересня 2021 року

Запрошуємо вчених, працівників наукових установ та підприємств, аспірантів, магістрантів та студентів узяти участь у конференції.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

До початку роботи конференції планується видання електронного збірника наукових праць конференції із присвоєнням ISBN та DOI

Під час проведення конференції планується:

• проведення тематичних семінарів та круглих столів;
  • зустрічі із провідними ІТ-компаніями та представниками ІТ-галузі;
  • воркшопи із наукових та практичних питань за заявленими напрямками;
  • культурно-розважальні заходи, екскурсії мальовничими місцями Одеси;
  • можливість дистанційної участі в засіданнях секцій.

Після проведення конференції, за рішенням програмного комітету планується:

• розміщення рекомендованих науковим комітетом форуму англомовних статей на платформі CEUR, які будуть проіндексовані у БД Scopus
  • кращі роботи будуть рекомендовані до видання у фахових виданнях України та ОЕСР;
  • видання колективної монографії англійською мовою з розширеними матеріалами статті у зарубіжному виданні, з присвоєнням ISBN та DOI

Конференція проводитиметься у рамках форуму «ЦИФРОВА РЕАЛЬНІСТЬ»

Голова конференції

Семенець В.В., ректор ХНУРЕ, президент АНПРЕ, д.т.н., проф.

Тематики конференції

• Секція 1. Сучасні інформаційні системи та технології: проблеми, методи, моделі. Управління проектами та програмами.
  • Секція 2. Математичне та комп’ютерне моделювання у інформаційних системах.
  • Секція 3. Інформаційні технології сталого розвитку. Геоінформаційні системи та технології.
  • Секція 4. Розпізнавання образів, цифрова обробка зображень і сигналів.
  • Секція 5. Інформаційні технології в соціумі, освіті, економіці, медицині, управлінні, цивільному захисті, поліграфії, екології та юриспруденції.
  • Секція 6. Програмна інженерія.
  • Секція 7. Комунікаційні, GRID та хмарні технології. IoT.
  • Секція 8. Захист інформації. Інформаційна безпека.
  • Секція 9. Інтелектуальний аналіз даних, DataMining і BigData–технології.

За попереднім узгодженням з Оргкомітетом конференції можливе проведення круглих столів, обговорення статей, книг і дисертацій.

Під час конференції – є можливість дистанційної участі в засіданнях секцій засобами Google Meet.

Важливі дати

• До 30.06.2021 – Реєстрація / подача заяв на участь
  • До 15.07.2021 – Подання матеріалів на конференції
  • До 30.07.2021 – Рецензування матеріалів
  • До 10.08.2021 – Подання виправлених матеріалів
  • До 20.08.2021 – Оплата оргвнесків та підтвердження участі

Матеріали

Обсяг статті має бути не менше 2 повних сторінок.

Для розміщення матеріалів статей у CEUR − обсяг не менше 5 повних сторінок англійською мовою. Остання сторінка повинна бути заповненою не менш ніж на 80%.

Для подання матеріалів всі співавтори доповідей повинні попередньо зареєструватися на сайті форуму. Матеріали доповідей (шаблон оформлення) після позитивного рецензування та сплати оргвнеску будуть видані у збірнику матеріалів конференції.

Матеріали студентів / аспірантів приймаються у співавторстві з науковим керівником.

Місце проведення

Одеса, Україна

Проживання

Передбачено централізоване поселення учасників форуму на базах відпочинку в районі 13 ст. Великого Фонтану у курортній зоні м. Одеса

Детальна інформація щодо проведення конференції на сайті: «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ІСТ-2021»

Конференція проводитиметься у рамках форуму «ЦИФРОВА РЕАЛЬНІСТЬ»

Інформаційне повідомлення: ФОРУМ, ФОРУМ (англ.).