Зимова IT-школа в м. Люботин

16-17 січня завідувач кафедри Сергій Петрович Євсеєв в рамках “Зимової IT-школи” провів курс “Основи інформаційної безпеки” в спеціалізованому інтернаті “Дивосвіт” (м. Люботин).

Учні познайомилися з базовими поняттями кібербезпеки, навчилися безпечного використання соціальних мереж і дізналися про правила поводження з персональною інформацією.
Доцент кафедри Олександр Віталійович Шматко прочитав школярам лекцію “Основи технології блокчейн”, а також розповів про смарт контракти.

У заході взяли участь понад 35 учнів. За підсумками проведення курсу учасники “Зимової IT-школи” успішно склали іспити та отримали сертифікати від Prometheus.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати заняття “Зимової школи” на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця, які відбудуться 26-27 січня. Окрім захоплюючих лекцій, відбудеться майстер клас “Криптоаналіз паролів в технології Wi-Fi”.

Чекаємо на вас!