Меню

Новини

Новини, оголошення та події:

Дні кар’єри для старшокласників

7 лютого 2020 року в харківській ЗОШ 41 кафедра кібербезпеки та інформаційних технологій взяла участь у Дні кар'єри для старшокласників. Учні були сповіщені про умови вступу на спеціальність "Кібербезпека", особливості навчання та співпраці з IT-компаніями, міжнародних програмах.

Зимова школа 2020

22 по 31 січня 2020 року в Люботинській спеціалізованій школі-інтернаті “Дивосвіт” кафедра кібербезпеки та інформаційних технологій проводила зимову школу-2020 з кібербезпеки та робототехніки, в якої були задіяні викладачі кафедри Євсеєв С. П., Погасій С. С. та Гаврилова А. А. Під час занять школярі 9 – 10 класів проходили он-лайн курси міжнародної компанії CISCO та освоювали основні підходи до створення роботизованих комплексів на базі програмного забезпечення ARDUINO IDE.За результатами проходження зимової школи-2020 19 школярів отримали сертифікати компанії CISCO за курсами “Введення в кібербезпеку”, “Pacet Tracer” та “Основи кібербезпеки”. на заняттях з робототехніки зібрали робота, що працює автономно, їздить та не врізається в перешкоди. Також створено команду з робототехніки для участі в подальших конкурсах та олімпіадах.


За результатами проведенн зимової школи в Люботинській спеціалізованій школі-інтернаті “Дивосвіт” кафедра кібербезпеки та інформаційних технологій отримала грамоти та подяку.


Вручення сертифікатів від міжнародної компанії Cisco

17 грудня 2019 р. за  результатами успішного проходження курсу “введення в кібербезпеку” студентами 1 курсу спеціальності 125 завідувачем кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій було вручено сертифікати від міжнародної компанії Cisco: Бушуєвій Орині, Моргуненко Ганні, Фененко Роману, Маловік Данилу, Моргуну Данилові, Школяренко Павлу, Коростію Денису, Солодову Антону, Гречишнікову Євгену, Онопрієнко Віталію, Ларіонова Ярославу, Ломакіну Владиславу.