Меню

Новини

Новини, оголошення та події:

Вітаємо Мілова Олександра Володимировича, професора кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій ХНЕУ ім. С. Кузнеця з захистом докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук!!!!!

23 жовтня 2020 р. на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д35.052.18 у Національному університеті “Львівська політехніка” професором кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій ХНЕУ ім. С. Кузнеця Міловим Олександром Володимировичем було захищено докторську дисертацію на тему “Методологія моделювання процесів поведінки антагоністичних агентів в системах безпеки” за спеціальністю 05.13.21 – Системи захисту інформації. Рішенням спеціалізованої Вченої ради Д35.052.18 йому присвоєно науковий ступінь доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.21 – Системи захисту інформації.

Читати далі

На кафедрі кібербезпеки та інформаційних технологій почав діяти кіберполігон!

Розгортання кіберполігону на базі університету переслідує цілі відпрацювання студентами, дослідниками та спеціалістами тактик відбиття кібератак на об’єкти критичної інфраструктури, а також симуляція кібератак з одночасним відпрацюванням методик кібернападів. Відпрацювання кібердій здійснюється в замкненому віртуальному середовищі, яке не має виходу в Інтернет. Головним елементом кіберполігону є програмне забезпечення та системи віртуалізації  за допомогою яких відбувається моделювання кібератак на комп’ютерні мережі. Це дозволяє зменшити (або зовсім виключити) витрати на придбання ресурсів хмарних обчислень та зайвого залучення пропускної здатності загальних комунікаційних каналів щодо виконання завдань роботи кіберполігону. У свою чергу навчальний кіберполігон дозволить імітувати кібернапади на інфраструктуру серверів, що залучені в обслуговуванні інфраструктури ЗВО для пошуку вразливих місць та налагодження кращої системи захисту своїх ресурсів.

Читати далі

Акредитація освітньої програми Кібербезпека» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю «125 Кібербезпека»!

Відбулася зустріч з експертною групою НАЗЯВО з акредитації освітньої програми «Кібербезпека» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю «125 Кібербезпека».

До складу експертної комісії входять керівник експертної групи Кобозєва Алла Анатоліївна (Одеський національний політехнічний університет) та члени експертної групи Лахно Валерій Анатолійович (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Цирканюк Діана Андріївна (Київський університет імені Бориса Грінченка, здобувач вищої освіти).


Вдячні всім колегам за конструктивну розмову! Вдячні всім за співпрацю! Продовжуємо працювати та підвищувати якість нашої роботи! Налаштовані на позитивні результати!

День Першокурсника: New Normal Edition від GlobalLogic

          Коли: 13 жовтня 2020, 16.30-17.30

          Де: Zoom. Зареєструйтесь, щоб отримати запрошення: http://bit.ly/FreshStudentsDay_reg

          Спікери та теми:

🔸 Тема 1: “Soft skills у новому світі – чому всі про це говорять?” від Олени Демської, L&D Senior Specialist, GlobalLogic Ukraine

🔸Тема 2: “Чому люди не стають тими, ким мріють? Лайфхаки кар’єри для молодого спеціаліста” від Антона Мужайла, Quality Architect, GlobalLogic Ukraine

🔸 Тема 3: “Ринок IT або хто потрібен великій компанії” від Ірини Кононенко, AVP, Head of Talent Acquisition Group, GlobalLogic Ukraine

Більше інформації тут: http://bit.ly/FreshStudentsDay

До зустрічі!

УМОВИ КОНКУРСУ ХНЕУ AMBASSADOR 2020

– відвідати школу у період до 18 жовтня та зробити презентацію про ХНЕУ ім. С. Кузнеця для учнів 10-11 класів;

– заповнити форму зворотного зв’язку (у додатку цього листа);

– зробити фото або відео та виставити у Інстаграм з тегом #хнэу_ambassador (основний тег за яким ми визначатиме переможців) #хочувхнеу #ялюблюхнэу #зно2021;

– виставити геолокацію школи або населеного пункту;

– відмітити на фото/відео аккаунт зно (https://www.instagram.com/zno_prosto/), університету (https://www.instagram.com/khneu/?hl=uk) та свого факультету (https://www.instagram.com/ei.khneu/?igshid=t30y2a0herpc)

– надати форму зворотного зв’язку до деканату;

 – на час підведення підсумків мати відкритий аккаунт для перегляду.

ПРИЗИ: переможці конкурсу за кожним факультетом отримають наш фірмовий одяг від нашого брендового магазину (https://www.instagram.com/khnue_shop/) у разі дотримання усіх умов конкурсу!

ПІДСУМКИ конкурсу: 19 жовтня ми підведемо результати конкурсу та оголосимо переможців за факультетами.