Меню

Новини

Новини, оголошення та події:

День сталого розвитку

6 грудня в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбудеться День сталого розвитку.

Мета заходу – дати можливість студентам познайомитись із трендами і принципами сталого розвитку.

Останнім часом проблеми, що накопичились, штовхають бізнес-середовище до переосмислення цінностей. На перший план стають питання безпечного існування, толерантності, що стає вигіднішим ніж безвідповідальне споживання та жорсткі відносини у суспільстві та у бізнесі, тому суспільство і бізнес стають більш відповідальними, створюються еко-проекти та інше.

День-сталого-розвитку-6.12.2019

ПРОГРАМА:

Панельна дискусія «Корпоративна соціальна відповідальність» – 12:10, А4, новий корпус

Стенд-сесія – перехід Л-корпусу

Круглий стіл «Безмежні можливості» – 14:00, А3, новий корпус

Докладна програма заходів за посиланням:https://drive.google.com/open?id=1UyWTvgog8Z21V0FU4l8KnofRLRsTK0EK

Лабораторія кар’єри запрошує усіх бажаючих!

Профорієнтаційні зустрічі з учнями шкіл та студентами профільних технікумів м. Сєвєродонецька Луганської області

В межах проведення дня відкритих дверей факультету економічної інформатики представники кафедри провели профорієнтаційні зустрічі з учнями шкіл та студентами профільних технікумів м. Сєвєродонецька Луганської області. Заходом було охоплено 14 середньо-освітніх закладів I – III ст. освіти та 2 середньо-спеціальних заклади, які випускають молодших спеціалістів за спеціальностями «Компʹютерна інженерія» та «Інженерія програмного забезпечення».

Читати далі

Сучасні загрози в кіберпросторі (Cyber Week 2019)

8 листопада 2019 року о 14:00 в Харківському національному економічному університеті, Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” та Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться онлайн-лекція в рамках Cyber Week 2019 (Проект Erasmus+ KA2 CBHE «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens», 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP).

Читати далі