Сучасні загрози в кіберпросторі (Cyber Week 2019)

8 листопада 2019 року о 14:00 в Харківському національному економічному університеті, Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” та Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться онлайн-лекція в рамках Cyber Week 2019 (Проект Erasmus+ KA2 CBHE «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens», 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP).

Всі бажаючі зможуть ознайомитися з курсом “Вступ до кібербезпеки” від компанії Cisco та після проходження курсу отримають сертифікат.

Тема лекції: Сучасні загрози в кіберпросторі.

Доповідач: Євсеєв Сергій Петрович, доктор технічних наук, с.н.с., завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій, Харківський національний економічний університет, Керівник академії Cisco “Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics”

Реєстрація: https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-928669