Пройшли літні школи з Робототехніки та Кібербезпеки

10-14 червня на базі кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій проводилися Літні школи за двома напрямками: робототехніка та кібербезпека.

Учні взяли участь у міні-лекціях та тренінгових заняттях з кібербезпеки, а також отримали сертифікати від відомої компанії СISCO з курсу «Вступ до кібербезпеки».

На заняттях з робототехніки учасники Літніх шкіл самостійно спробували себе в цій новітній галузі.

На Літній школі з робототехніки учні узнали про основи роботи з механізмами та мехатронними пристроями на реальних прикладах роботи з платформою Arduino.

Кафедра кібербезпеки та інформаційних технологій разом з учнями щиро вдячні компанії GlobalLogic за підтримку і допомогу у проведенні Літніх шкіл.

Чекаємо всіх бажаючих на Зимові школи Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

Кафедра КІТ спільно з партнером – компанією GlobalLogic готує приємні сюрпризи учасникам Зимових шкіл.